NOWE CELE PROJEKTU CHEOPS

 

 

 

 

 

 

 

 


 NOWE CELE NA 2013 ROK

OD 2013 ROKU CELEM PROJEKTU CHEOPS I FUNDACJI WSPIERANIA BADAŃ ARCHEOLOGICZNYCH „DAR ŚWIATOWIDA“ POZOSTAJE ODNALEZIENIE I UJAWNIENIE INFORMACJI I WIEDZY UKRYTEJ W MIEJSCACH WSKAZANYCH ZA POMOCĄ ZARÓWNO NIEKONWENCJONALNYCH ŹRÓDEŁ, JAK I GEORADARU.

CELE TE CHCEMY REALIZOWAĆ PORZEZ:

1.  UZYSKANIE POZWOLENIA NA RENOWACJĘ GROBOWCA „RAA HOTEP“ LEŻĄCEGO W POBLIŻU ANOMALII ODKRYTYCH PRZEZ GEORADAR W LUTYM 2006 ROKU, W MIEJSCU NAZWANYM PRZEZ NAS „CHEOPS II“.


HIPOTEZA: W TYM REJONIE ZNAJDUJĄ SIĘ POMIESZCZENIA (GROBOWCE) ZAWIERAJĄCE TABLICE INFORMACYJNE, OPISUJĄCE PRAWDZIWĄ HISTORIĘ BUDOWY WIELKIEJ PIRAMIDY ORAZ HISTORIĘ LUDZKOŚCI OD NAJDAWNIEJSZYCH CZASÓW.

2.  UZYSKANIE POZWOLENIA NA KONTYNUACJĘ BADAŃ W NEKROPOLII W HAWARZE.


HIPOTEZA: KOPIĄC GŁĘBIEJ PRZY PIRAMIDZIE MUŁOWEJ OD STRONY WSCHODNIEJ I PÓŁNOCNEJ MOŻNA NATRAFIĆ NA WEJŚCIA LUB KOMNATY WIELKIEGO LABIRYNTU OPISANEGO PRZEZ HERODOTA. BYŁOBY TO ODKRYCIE O GIGANTYCZNYM ZNACZENIU DLA LUDZKOŚCI NIE TYLKO ZE WZGLĘDU NA JEGO WARTOŚĆ ARCHEOLOGICZNĄ, LECZ RÓWNIEŻ ZE WZGLĘDU NA ZAWARTĄ TAM WIEDZĘ.

3. FUNDACJA „DAR ŚWIATOWIDA“ JEST W DALSZYM CIĄGU GOTOWA POMÓC FINANSOWO W POŁOŻENIU PODŁOGI W KOŚCIÓŁKU NA ŚLĘŻY I WSPIERANIU ROZPOCZĘTYCH TAM W 2004 ROKU BADAŃ ARCHEOLOGICZNYCH. WYGLĄDA JEDNAK NA TO, ŻE ANI KURIA WROCŁAWSKA, ANI WYDZIAŁ ARCHEOLOGII UNIWERSYTETU WROCŁAWSKIEGO NIE SĄ ZAINTERESOWANE W UZYSKANIU TAKIEJ POMOCY. W TEJ SYTUACJI JEDYNE, CO MOŻEMY ZROBIĆ, TO CZEKAĆ NA OFICJALNĄ ODPOWIEDŹ OD ZAINTERESOWANYCH STRON.

4.  JEDNYM Z NAJWAŻNIEJSZYCH CELÓW I ASPEKTÓW NASZEJ DZIAŁALNOŚCI BYŁO I JEST UTRZYMYWANIE KONTAKTU ZE ŚWIATEM DUCHOWYM, Z „WYŻSZĄ INTELIGENCJĄ“, KTÓRA DO TEJ PORY PROWADZIŁA NAS I PROWADZI DOSTARCZAJĄC POPRZEZ MEDIUM INFORMACJI POMOCNYCH W PODEJMOWANIU ODPOWIEDNICH DECYZJI I DEFINIOWANIU KIERUNKÓW DZIAŁAŃ.

Ten kontakt, rozpoczęty przez Lucynę Łobos i kontynuowany obecnie przez Annę Dolińską, będzie w dalszym ciągu podtrzymywany, tym bardziej, że nadchodzący czas ma być okresem naszego rozwoju wewnętrznego, odkrycia naszego połączenia ze światem duchowym i z energią Źródła. 

NOWE KIERUNKI DZIAŁAŃ

KOLEJNYM MOŻLIWYM KIERUNKIEM NASZYCH DZIAŁAŃ JEST PROMOCJA I WSPIERANIE BADAŃ NAD WOLNĄ ENERGIĄ
Niewielu ludzi zdaje sobie sprawę, że w Polsce istnieją unikalne projekty dotyczące wolnych energii, które nie mogą być zrealizowane ze względu na brak zainteresowania i brak funduszy. Istnieje na przykład projekt urządzenia wykorzystującego grawitację do produkcji wolnej energii. Istnieje projekt urządzenia wykorzystującego energię wiatru, które jest 8 razy bardziej wydajne, niż obecnie stosowane, gigantyczne wiatraki, i około 10 razy tańsze w budowie i eksploatacji. Jeśli prawdą okażą się przewidywania, że nowy kierunek rozwoju ludzkości będzie dążył w stronę wolnych energii (bo wiadomo kto w obecnych czasach blokuje tego rodzaju pomysły) - jest to dziedzina warta wyjątkowej uwagi ze względu na przydatność dla ogółu społeczeństwa, a także z punktu widzenia biznesowego.

SPRAWY ZDROWIA
Równie ważnym aspektem naszej działalności mogą być sprawy nieuznawanych przez oficjalną medycynę form leczenia i zapobiegania chorobom takim jak: choroba nowotworowa i inne choroby zwyrodnieniowe. Każda choroba jest „kopalnią złota“ dla firm farmaceutycznych, a przecież można im zapobiegać lub leczyć je za pomocą tanich i łatwo dostępnych środków naturalnych: ziół, receptur, suplementów, itp. Informacje o tym otrzymujemy zarówno od Wyższych Istot Duchowych, jak i od lekarzy zajmujących się medycyną niekonwencjonalną. Oficjalnie są one niestety na ogół ukrywane, wyśmiewane, tłumione, a lekarze, którzy je promują – są urzędowo ścigani i karani.  
 
 


 

Language not found